پویش حمایت مردمی از دکتر غلامحسین الهام

پویش حمایت مردمی از دکتر غلامحسین الهام
این وبلاگ چهت ترویج و تبیین نظریات جناب آقای دکترغلامحسین الهام به ادامه فعالیت های خود خواهد پرداخت
از نظرات و پیشنهادات شما استقبال میکنیم
مدیر وبلاگ
& lt;img alt="همت نیوز" longdesc="سایت خبری تحلیلی همت نیوز" src="http://hemmatnews.ir/wp-content/uploads/2014/01/همت-نیوز.gif" style="float: left" />

۲۱ مطلب در آذر ۱۳۹۱ ثبت شده است


سخنگوی دولت با بیان این‌که رییس‌جمهور به عنوان داوطلب هلال‌احمر، فعالیت انسان دوستی، مهرورزی و کمک به قشر مستضعف را فرهنگ سیاسی خادمان و مسوولان کرده است، گفت: با توجه به گستردگی فعالیت‌های هلال‌احمر می‌توان گفت که همه چیز در هلال‌احمر بوی رحمت خداوند را می‌دهد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، غلامحسین الهام که در اجلاس روسای جمعیت هلال‌احمر سخن می‌گفت، با بیان این‌که حضور بنده تنها برای سپاس، تشکر و بوسه زدن به دست و بازوان امدادگران خدوم و انسان دوست است، گفت: گمان می‌کنم این مجموعه (هلال‌احمر) تنها مجموعه‌ای است که در آن همه اقشار جامعه اعم از زن، مرد، جوانان و متخصصان با انگیزه خدمت و نجات جان انسان‌ها گرد هم آمدند و من از طرف دولت از شما سپاسگزار هستم.

سخنگوی دولت با بیان این‌که امدادگران جمعیت هلال‌احمر در تمام صحنه‌های سخت و دشوار در منطقه و محل حضور یافته‌اند و از همه ظرفیت‌های دینی، معنوی و اجتماعی خود برای خدمت‌رسانی بهره برده‌اند، گفت: از خداوند متعال سلامت و عزت امدادگران را درخواست می‌کنم.

وی افزود: ‌رییس جمعیت هلال‌احمر در سخنان خود به درستی اشاره کردند که کار مدیران جمعیت هلال‌احمر، مدیریت بحران است که باید عنوان کنم شما امدادگران مدیران بحران هستید و در مقابل سیاسیون کارشان بحرانی کردن مدیریت‌ها است.

وی با بیان این‌که امیدوارم شما مدیران بحران با بهره‌گیری از حوادث و سوانح بتوانید سطح امدادرسانی را با مدیریت درست ارتقا دهید، گفت: امروزه دو مفهوم حقوق بشر و حقوق بشردوستانه در جامعه جهانی مورد بحث است.

الهام با بیان اینکه در بحث مفهوم حقوق بشر، اختلاف در مبانی بسیار گسترده است، گفت: به دلیل تعدد فرهنگ‌ها و قوانین، حقوق بشر مفهوم واحدی برای گفت‌وگوی مشترک بین همه جوامع نیست، اما در مفهوم حقوق بشردوستانه، آن چیزی که به نظر می‌رسد آن است که وحدت و حمایت از محرومان، نقطه مشترکی بین تمام جوامع است؛ چرا که همه به حمایت انسان‌های نیازمند اجماع دارند و به خصوص در تفکرات اسلامی، قواعد و اصول انسان دوستانه و کمک به انسان‌ها در شرایط سخت حاکم است.

سخنگوی دولت با بیان این‌که حقوق بشردوستانه ریشه در اصول دینی و فقهی دارند، گفت: کمک مادی و معنوی به انسان‌ها جزء لاینفک فرهنگ ما است، به گونه‌ای که نجات دادن یک انسان در شرایط سخت،‌ احیا کردن و زندگی دادن به کل انسان‌ها محدود می‌شود.

الهام با بیان این‌که انسان‌ها مظهری از رحمت و رحمانیت خدا بر روی زمین هستند، گفت: انسان‌ دوستی در خمیرمایه انسان‌ها ریشه دارد و به همین دلیل است که انسان‌ها در مواقع سخت به کمک یکدیگر می‌شتابند.

وی با بیان این‌که امروز حضور هلال‌احمر در بحران‌های جهانی، سرآمد و شناخته شده است، گفت: کمک‌های این جمعیت در حالی در اقصی نقاط دنیا گسترده شده است که کشور ما حادثه‌خیز است و در چند ماهه اخیر حوادث متعددی داشته‌ایم، اما هلال‌احمر همان‌گونه که مقام معظم رهبری اشاره کرده‌اند، توانست با موفقیت به مردم امدادرسانی کند.

سخنگوی دولت با اشاره به کمک‌های پایدار و ثابت جمعیت هلال‌احمر در نقاط مختلف دنیا، گفت: همه چیز در هلال‌احمر بوی رحمت و تسکین آلام انسانی دارد.

الهام با بیان این‌که تسکین آلام نیازمندان، تامین احترام انسان و کوشش در جهت تفاهم و دوستی، رسالت جمعیت هلال‌احمر ایران است، گفت: خوشحالیم که شعار دولت‌های نهم و دهم و منتخب مردم که "مهرورزی" است، محقق شده به گونه‌ای که رییس‌جمهور به عنوان داوطلب هلال‌احمر، فعالیت انسان‌ دوستی، مهرورزی و کمک به قشر ضعیفان را فرهنگ سیاسی خادمان و مسوولان کشور کرده است.

وی در پایان افزود: امروزه دفاع از حق نیازمندان و حفظ فرهنگ انسان دوستی و دفاع از نیازمندان، وظیفه همگانی است.

کیهان:

یکی از راههای هدایت از تاریکی به روشنایی،آشنایی با روزنامه کیهان است!

 

سایت گفت و گو:

استخدام های انتخاباتی در شهرداری تهران.

دریافت مجوز استخدام ۲۰۰۰نفر با هدف جذب مداحان.

اظهارات مشکوک سایت احمد توکلی:

رییس جمهور باید ایرانی الاصل باشد اما یک غی ایرانی هم میتواند رهبر جمهوری اسلامی ایران شود!

بازتاب:

احمدی نژاد مشارکت در انتخابات آتی را ۴۷ میلیونی اعلام کرد تا به نفع مشایی تقلب کند!

برایان مورفی(عضو اندیشکده ی بنیاد آمریکا):

واشنگتن از کاندیداتوری هاشمی رفسنجانی در انتخابات ریاست جمهوری آتی استقبال می کند.

دفتر مقام معظم رهبری(۷/۲/۷۶):

به روزنامه کیهان تذکر داده شود که به هیچ وجه حق ندارد در امر انتخابات ریاست جمهوری بمثابه ارگان یک جریان خاص عمل کند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رئیس جمهوری متن حکم دکتر محمود احمدی نژاد بدین شرح است:

"بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای دکتر غلامحسین الهام

نظر به تعهد و سوابق ارزشمند و تجارب مفیدتان جنابعالی را به عنوان "رییس شورای اطلاع رسانی و سخنگوی دولت"منصوب می نمایم.

امیدوارم با همکاری مدیران و مسئولان دولت و با بهره گیری از آرای افراد صاحب نظر و اندیشمند و نیروهای دلسوز عرصه رسانه نسبت به اطلاع رسانی به موقع و روشنگر و تشریح برنامه ها، اقدامات، سیاست ها و جهت گیری های دولت، اقدامات لازم را معمول فرمایید.

توفیقات و سلامتی جنابعالی را در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) از خداوند منان مسالت می کنم.

محمود احمدی نژاد"