پویش حمایت مردمی از دکتر غلامحسین الهام

پویش حمایت مردمی از دکتر غلامحسین الهام
این وبلاگ چهت ترویج و تبیین نظریات جناب آقای دکترغلامحسین الهام به ادامه فعالیت های خود خواهد پرداخت
از نظرات و پیشنهادات شما استقبال میکنیم
مدیر وبلاگ
& lt;img alt="همت نیوز" longdesc="سایت خبری تحلیلی همت نیوز" src="http://hemmatnews.ir/wp-content/uploads/2014/01/همت-نیوز.gif" style="float: left" />

دکتر غلامحسین الهام گفت: این ظرفیت درونی نیست، جهانی است این حرکت موج جهانی آفریده است این موج از سمت و مسیر احمدی‌نژاد متصل شده به ظرفیت انقلاب اسلامی است؛ احمدی‌نژاد از دل انقلاب متولد شده اگر انقلاب نباشد احمدی‌نژاد هم نیست. 


بعضی‌ها می‌خواهند این ظرفیت را دوگانه و بعضی هم می‌خواهند ان را فردی کنند یعنی تفکر احمدی‌نژاد بدون احمدی‌نژاد! نه احمدی‌نژاد با آرمان‌هایش زندگی می‌کند و یک هویت واحد دارند و ان ظرفیت انقلاب اسلامی است.

بعضی‌ها دارند این ظرفیت را بین رهبری و احمدی‌نژاد دوگانه‌اش می‌کنند وقتی می‌گویم احمدی‌نژاد گره می‌خورد به انقلاب اسلامی یعنی گره می‌خورد با نظام اسلامی و ولایت فقیه این وسط همان تنگ نظران کوتاه بین آمدند برش بزنند که احمدی‌نژاد اگر بدین شکل باشد موضوعیتی مستقل از نظام پیدا می‌کند؛ در حالی که این‌طور نیست ظرفیت دارد برای نظام و رهبری ایجاد می‌شود، چون تعریف احمدی‌نژاد نه تغییر دهنده نظام است نه این نظام بدون فقاهت قابل اداره است. برای حکومت که نمی‌توان جایگاه رهبری ساخت؛ خب روشن است احمدی‌نژاد تهدیدی برای نظام نیست یک ظرفیت است.خیانت بزرگ از جایی انجام شد که این ظرفیت را تبدیل کردند به تهدید برای نظام؛ اشتباهات ممکن است متعدد و متنوع باشد و حتی بخشی از آن از سوی خود احمدی‌نژاد باشد. تشابهات قابل قیاس نیست ولی به ببینید پیامبر احتیاط می‌کند ان چه در رابطه با امیر المؤمنین باید بگوید نمی‌گوید؛ چرا چون ظرفیتش نیست آن که تازه حق مطلق است ما که دارای اشتباهات عدیده هستیم؛ احمدی‌نژاد به بنده علاقه دارد لزومی ندارد همه علاقه را بروز دهد اگر پدر باشی چه به حق چه به ناحق یک بچه‌اش را بیشتر دوست داری اگر دوستی خود را بروز دهی، چه می‌شود؟ حسادت بقیه برانگیخته می‌شود و قصه یوسف به وجود می‌آید؛ موجب تحریک می‌شود و این فرصت را می‌گیرد؛ لذا یوسف چند سال می‌رود زندان چون محبت را بروز داد. زمانی هم عزیز مصر می‌شود که یعقوب دیگر چشم نداشت؛ نمی‌خواهیم سنت‌های الهی را تخطئه کنم می‌خواهم از آن نتایجی بگیرم، تحریک و ایجاد حساسیت ممکن است موجب ظرفیت سوزی شود، آقا اگر حمایت از احمدی‌نژاد نمی‌کرد مشکلات دیگری بود قبول؛ این طرف هم حمایت کرد دیگران آنقدر حساس شده بودند که همه کار می‌کردند تا احمدی‌نژاد از چشم آقا بیفتد.

نظرات (۲)

احمدی نژاد همیشه در قلب رهبرو ملت جای دارندتا ابد

مشکل اقای الهام این بود که جدیدا خیلی از احمدی دفاع کرده بود!!!

 

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی